Posjeta Vladimira Pištala i Mira Vuksanovića

U četvrtak, 6. oktobra 2022. godine, imali smo izuzetnu čast da ugostimo Vladimira Pištala, proslavljenog pisca te upravnika Narodne biblioteke Srbije, i Miru Vuksanovića, istaknutog književnika i direktora Biblioteke Srpske akademije nauka i umetnosti.

Naši gosti su tokom posjete imali priliku da se, u razgovoru sa našim članovima, upoznaju sa radom našeg društva, koji je označen kao odličan. Predstavljeni su im budući projekti, nakon čega su obojica poručili da uvijek možemo računati na podršku Narodne biblioteke Srbije, kao i Biblioteke Srpske akademije nauka i umetnosti.

Na samom kraju svoje posjete, gospodin Pištalo i gospodin Vuksanović upisali su se u našu Knjigu uspomena, nakon čega su dobili i počasne članske karte.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *